Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Novinky
Nejprodávanější
Kakaové máslo Callebaut 100% v peckách 100 g
Skladem
Kód:
AR48AA
124 Kč
Karamelový posyp Pop’n Corn Crunch 40 g
Skladem
Kód:
DEK000396
30 Kč
Tutti-Frutti Pearls – barevné křupavé perličky 40 g
Skladem
Kód:
DEK000394
25 Kč
Tmavý lískooříškový nugát 100 g – cukrářská náplň
Skladem
Kód:
20200800CZ3
68 Kč
POP&JOY Mix ovoce – praskající kuličky do bubble tea 200 g
Skladem
Kód:
DEK000391
59 Kč
Karamelová náplň Caravella 250 g
Skladem
Kód:
XSAX0875
69 Kč
Halloweenské cukrové zdobení Klobouky a košťata 40 g
Skladem
Kód:
60518
35 Kč
Pistáciová náplň s kataifi na pralinky Caravella 250 g
Skladem
Kód:
XSAX1055
110 Kč
Hliníkové košíčky na pralinky 50 ks P-907
Skladem
Kód:
60515
44 Kč
Oplatkové dekorace Halloween – netopýři a lebky Wilton 18 ks 04-0-0616
Skladem
Kód:
04-0-0616
69 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
74
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Vánoční cukrové zdobení 16252
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
0,01 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
16252
Novinka
Vánoční cukrové zdobení 17404
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17404
Novinka
Vánoční papírové ubrousky s věncem 20 ks L1013460
Skladem
85 Kč
Měrná cena:
4,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
L1013460
Novinka
Vánoční plechová dóza na cukroví 217518
Skladem
129 Kč
Do košíku
Kód:
217518
Novinka
Vánoční sada vykrajovátek 1007
Skladem
59 Kč
Do košíku
Kód:
1007
Novinka
Vánoční vykrajovátka 1008
Skladem
59 Kč
Do košíku
Kód:
1008
Velikonoční sada vykrajovátka 1013
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
19,67 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
1013A
Vykrajovátko bachratá rybka 8 cm
Skladem
18 Kč
Do košíku
Kód:
014
Vykrajovátko hlava jednorožce 9 cm
Skladem
18 Kč
Do košíku
Kód:
022
Novinka
Vykrajovátko motýlek na hrneček 5 × 5,2 cm
Skladem
22 Kč
Do košíku
Kód:
1310
Novinka
Zdobicí sáček se 4 špičkami PB-18K
Skladem
109 Kč
Měrná cena:
21,80 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
PB-18K
Novinka
Zdobicí špička 2C Drop Flower Colour Mill
Skladem
69 Kč
Do košíku
Kód:
CMPT2C
Novinka
Zelený kokos na zdobení 100 g
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
7,90 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
20275
Novinka
Zlatá párty napichovátka se srdíčky 10 cm – 10 ks PN-18
Skladem
39 Kč
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
PN-18
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
74
položek celkem
Nahoru