Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Posypy a zdobení
/
Cukrové zdobení na dorty a dezerty
Nejprodávanější
Karamelový posyp Pop’n Corn Crunch 40 g
Skladem
Kód:
DEK000396
30 Kč
Bílý cukrový máček 40 g – malé bílé perličky na zdobení AMO28
Skladem
Kód:
AMO28
22 Kč
Tutti-Frutti Pearls – barevné křupavé perličky 40 g
Skladem
Kód:
DEK000394
25 Kč
Cukrové zdobení Dýně oranžové malé
Skladem
Kód:
FL25250-1
29 Kč
Praskající křupinky do čokolády a náplní 10472
Skladem
Kód:
10472
55 Kč
Červený cukrový máček na dorty a dezerty AMO29 40 g
Skladem
Kód:
AMO29
20 Kč
Halloweenské cukrové zdobení Klobouky a košťata 40 g
Skladem
Kód:
60518
35 Kč
Zlatý cukrový máček FunCakes 40 g F53975
Skladem
Kód:
F53975
29 Kč
Bílá čokoládová srdíčka plněná hořkou čokoládou
Skladem
Kód:
CRI241077
35 Kč
Karamelová rýže Doretta křupavá dekorace na dorty a dezerty
Skladem
Kód:
01990156
38 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
206
položek celkem
Výpis produktů
Halloween cukrové dekorace FunCakes 12 ks F50255
Skladem
95 Kč
Měrná cena:
7,92 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50255
Halloween cukrové zdobení FunCakes Stylish 65 g F51465
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
121,54 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51465
Halloween mix cukrářské zdobení FunCakes 50 g F51460
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
158 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51460
Halloween Mix zdobení F52680
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
143,64 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52680
Novinka
Halloweenské cukrové dekorace Wilton – 12 ks 1-29-001614
Skladem
114 Kč
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
1-29-001614
Novinka
Halloweenské cukrové zdobení Klobouky a košťata 40 g
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
87,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
60518
Happy Halloween cukrové zdobení 80 g 18828
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
18828
Holly Mix cukrové zdobení
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
143,64 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53100
Christmas Joy cukrové zdobení 18447
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
18447
Jarní cukrové zdobení 40 g
Skladem
25 Kč
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51290
Jarní perličky v dóze FunCakes cukrové sypání na dezerty F51555
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51555
Jedlá krajka na dort Sweet Lace Baroc růžová 12567
Skladem
135 Kč
Měrná cena:
3,46 Kč / 1 cm
Do košíku
Kód:
12567
Novinka
Jedlá krajka Sweet Lace krémově bílá 38,5 × 7,5 cm 13142
Skladem
135 Kč
Měrná cena:
3,46 Kč / 1 cm
Do košíku
Kód:
13142
Jedlá zlatá srdíčka z pravého zlata 3 mm – 3 sáčky 10689
Skladem
120 Kč
Měrná cena:
5,71 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
10689
Jedlé cukrové dekorace Holly Leaves 16ks 19244
Skladem
94 Kč
Měrná cena:
5,88 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
19244
Jedlé cukrové fialky na dort 10 ks 11844
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
7,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
11844
Jedlé cukrové kamínky na dorty a dezerty s rozinkami 50 g 17767
Skladem
30 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17767
Jedlé cukrové růže bronzově zlaté 6ks F50895
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
11,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50895
Novinka
Jedlé dopravní značky na dort a cupcakes 12ks 11915
Skladem
129 Kč
Měrná cena:
10,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
11915
Jedlé kandované okvětní lístky fialek 20 g – dekorace na dorty 10906
Skladem
85 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10906
Kakaový crumble 100 g – křupavý posyp na dezerty
Skladem
74 Kč
Měrná cena:
7,40 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
AE31AH
Novinka
Kala cukrové zdobení FunCakes 24 ks F50605
Skladem
125 Kč
Měrná cena:
5,21 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50605
Kandované kvítky levandule 20 g dekorace na dorty a dezerty 10909
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
29,50 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
10909
Kandované okvětní lístky růží jedlé 20 g 10903
Skladem
62 Kč
Měrná cena:
310 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10903
Novinka
Karamelová rýže Doretta křupavá dekorace na dorty a dezerty
Skladem
38 Kč
Měrná cena:
47,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
01990156
Novinka
Karamelový posyp Pop’n Corn Crunch 40 g
Skladem
30 Kč
Měrná cena:
75 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
DEK000396
Kokosový crumble bez lepku na dezerty 100 g
Skladem
74 Kč
Měrná cena:
7,40 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
AE31AK
Kopretiny cukrová dekorace 6 ks – květy na dorty 4 cm11868
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
11,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
11868
Novinka
Křupavý cukrářský posyp s pistáciovou příchutí 40 g
Skladem
24 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
DEK000403
Máček Halloween FunCakes cukrové zdobení 80 g F51625
Skladem
72 Kč
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51625
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 7.
1
4
7
206
položek celkem
Nahoru