Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Posypy a zdobení
/
Cukrové zdobení na dorty a dezerty
Nejprodávanější
Karamelový posyp Pop’n Corn Crunch 40 g
Skladem
Kód:
DEK000396
30 Kč
Bílý cukrový máček 40 g – malé bílé perličky na zdobení AMO28
Skladem
Kód:
AMO28
22 Kč
Tutti-Frutti Pearls – barevné křupavé perličky 40 g
Skladem
Kód:
DEK000394
25 Kč
Cukrové zdobení Dýně oranžové malé
Skladem
Kód:
FL25250-1
29 Kč
Praskající křupinky do čokolády a náplní 10472
Skladem
Kód:
10472
55 Kč
Červený cukrový máček na dorty a dezerty AMO29 40 g
Skladem
Kód:
AMO29
20 Kč
Halloweenské cukrové zdobení Klobouky a košťata 40 g
Skladem
Kód:
60518
35 Kč
Zlatý cukrový máček FunCakes 40 g F53975
Skladem
Kód:
F53975
29 Kč
Bílá čokoládová srdíčka plněná hořkou čokoládou
Skladem
Kód:
CRI241077
35 Kč
Karamelová rýže Doretta křupavá dekorace na dorty a dezerty
Skladem
Kód:
01990156
38 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
206
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Tutti-Frutti Pearls – barevné křupavé perličky 40 g
Skladem
25 Kč
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
DEK000394
Vánoční cukrové dekorace FunCakes 12 ks F50250
Skladem
99 Kč
Měrná cena:
8,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50250
Novinka
Vánoční cukrové zdobení 16252
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
0,01 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
16252
Novinka
Vánoční cukrové zdobení 17404
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17404
Vánoční cukrové zdobení FunCakes Christmas 60 g F53090
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
125 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53090
Vánoční cukrové zdobení mix FunCakes 55 g F52875
Skladem
82 Kč
Měrná cena:
149,09 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52875
Vánoční cukrový posyp Joyful FunCakes 65 g F52895
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
121,54 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52895
Velké barevné čokoládové perle F52745
Skladem
84 Kč
Měrná cena:
120 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52745
Velké bordó čokoládové perle FunCakes 1,5 cm 70 g F52735
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
127,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52735
Novinka
Vločky cukrářské zdobení F52810 FunCakes
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
158 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52810
Wilton 4-in-1 vánoční cukrové zdobení Twinkling Stars 100 g 04-0-0550
Skladem
129 Kč
Do košíku
Kód:
04-0-0550
Zelené cukrové zdobení FunCakes mix 65 g F51975
Skladem
76 Kč
Měrná cena:
116,92 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51975
Zelený cukrový máček AMO25
Skladem
20 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO25
Zelený cukrový posyp na dorty a dezerty 80 g F53335
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53335
Novinka
Zelený kokos na zdobení 100 g
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
7,90 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
20275
Novinka
Zlatá jedlá krajková dekorace na dort
Skladem
135 Kč
Do košíku
Kód:
12566
Zlaté cukrové kuličky 4 mm – jedlé perličky 40 g AMO41
Skladem
36 Kč
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO41
Zlaté cukrové kuličky 8,5 mm AMO43 – 40 g
Skladem
36 Kč
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO43
Zlaté cukrové perličky 3 mm CakeMasters 50 g 10060
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
130 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10060
Novinka
Zlaté otevřené hvězdičky cukrové sypání F52255
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
178 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52255
Zlatý cukrový máček FunCakes 40 g F53975
Skladem
29 Kč
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53975
Zlatý cukrový posyp 100 g – Cake-Masters 11464
Skladem
64 Kč
Měrná cena:
6,40 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
11464
Zlatý cukrový posyp FunCakes 80 g F53375
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
93,75 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53375
Novinka
Zvířátka z farmy FunCakes F50140
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
7,42 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50140
Novinka
Žluté šupiny z polevy 40 g – dekorace na dorty a dezerty
Skladem
20 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
DULSR102
Žlutý isomalt v peckách na dekorace 150 g 19128
Skladem
94 Kč
Měrná cena:
62,67 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
19128
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 7.
1
7
206
položek celkem
Nahoru