Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Posypy a zdobení
/
Cukrové zdobení na dorty a dezerty
Nejprodávanější
Karamelový posyp Pop’n Corn Crunch 40 g
Skladem
Kód:
DEK000396
30 Kč
Bílý cukrový máček 40 g – malé bílé perličky na zdobení AMO28
Skladem
Kód:
AMO28
22 Kč
Tutti-Frutti Pearls – barevné křupavé perličky 40 g
Skladem
Kód:
DEK000394
25 Kč
Cukrové zdobení Dýně oranžové malé
Skladem
Kód:
FL25250-1
29 Kč
Praskající křupinky do čokolády a náplní 10472
Skladem
Kód:
10472
55 Kč
Červený cukrový máček na dorty a dezerty AMO29 40 g
Skladem
Kód:
AMO29
20 Kč
Halloweenské cukrové zdobení Klobouky a košťata 40 g
Skladem
Kód:
60518
35 Kč
Zlatý cukrový máček FunCakes 40 g F53975
Skladem
Kód:
F53975
29 Kč
Bílá čokoládová srdíčka plněná hořkou čokoládou
Skladem
Kód:
CRI241077
35 Kč
Karamelová rýže Doretta křupavá dekorace na dorty a dezerty
Skladem
Kód:
01990156
38 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
206
položek celkem
Výpis produktů
Růžové cukrové květy na dort FunCakes 24 ks F50595
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
3,71 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50595
Novinka
Růžové cukrové perly s měkkým středem 60 g 7252
Skladem
85 Kč
Měrná cena:
141,67 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17252
Růžové cukrové růže na dort 5 cm – 3 ks 11870
Skladem
136 Kč
Měrná cena:
45,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
11870
Novinka
Růžové cukrové tyčinky na dort 40 g
Skladem
22 Kč
Měrná cena:
55 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO20R
Novinka
Růžové mini hvězdičky 4 mm cukrové zdobení 17170
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
81,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17170
Růžové mini sněhové pusinky dekorace na dorty a dezerty 40 g
Skladem
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
FL258293-05
Růžovo-bílé cukrové květinky 64 ks dekorace na dorty F50570
Skladem
115 Kč
Měrná cena:
1,80 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50570
Růžovo-bílé cukrové perličky Baby Pink FunCakes 80 g F53200
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53200
Růžový cukrářský máček na dorty a dezerty 40 g AMO24
Skladem
20 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO24
Růžový cukrový máček FunCakes 40 g F53955
Skladem
20 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53955
Růžový cukrový posyp 100 g CakeMasters 11468
Skladem
64 Kč
Měrná cena:
6,40 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
11468
Novinka
Růžový mix cukrové zdobení F53305
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
107,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53305
Rýžové barevné perly 5 mm Cake-Masters 80 g 16618
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
16618
Silver Chic Medley cukrové zdobení FunCakes 65 g F52985
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
121,54 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52985
Skořicové křupinky 100 g na pečení a zdobení
Skladem
58 Kč
Měrná cena:
5,80 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
19070
Novinka
Slepičky a vajíčka 12ks F50900
Skladem
60 Kč
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50900
Snowfall cukrové zdobení 17395
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17395
Sob cukrové zdobení FunCakes 55 g F52880
Skladem
82 Kč
Měrná cena:
149,09 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52880
Novinka
Sprinkles Under the Mistletoe zdobení 18489
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
18489
Srdíčka růžovo-červená 20 ks Cake-Masters 11946
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
3,45 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
11946
Střední růžovo-bílé perle F52920
Skladem
72 Kč
Měrná cena:
120 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52920
Stříbrné cukrové krystalky na dorty 100 g 11465
Skladem
64 Kč
Měrná cena:
6,40 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
11465
Stříbrné cukrové kuličky 6,5 mm AMO32 – 40 g
Skladem
36 Kč
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO32
Stříbrné jedlé třpyty PME na dorty a dezerty 7,1 g GF151
Skladem
119 Kč
Měrná cena:
16,76 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
GF151
Stříbrno-bílé cukrové perličky FunCakes 80 g F51550
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51550
Novinka
Stříbrný máček cukrové zdobení F51600
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
81,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51600
Stříbrný máček FunCakes 40 g F53980
Skladem
32 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53980
Svatební pár cukrová dekorace na dort 11897
Skladem
95 Kč
Do košíku
Kód:
11897
Světle modrý cukrový máček FunCakes 80 g F51525
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
81,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51525
Světle modrý cukrový mix FunCakes 70 g F53290
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
107,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53290
Ovládací prvky výpisu
Načíst 26 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 7.
1
6
7
206
položek celkem
Nahoru