Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Posypy a zdobení
/
Cukrové zdobení na dorty a dezerty
Nejprodávanější
Karamelový posyp Pop’n Corn Crunch 40 g
Skladem
Kód:
DEK000396
30 Kč
Bílý cukrový máček 40 g – malé bílé perličky na zdobení AMO28
Skladem
Kód:
AMO28
22 Kč
Tutti-Frutti Pearls – barevné křupavé perličky 40 g
Skladem
Kód:
DEK000394
25 Kč
Cukrové zdobení Dýně oranžové malé
Skladem
Kód:
FL25250-1
29 Kč
Praskající křupinky do čokolády a náplní 10472
Skladem
Kód:
10472
55 Kč
Červený cukrový máček na dorty a dezerty AMO29 40 g
Skladem
Kód:
AMO29
20 Kč
Halloweenské cukrové zdobení Klobouky a košťata 40 g
Skladem
Kód:
60518
35 Kč
Zlatý cukrový máček FunCakes 40 g F53975
Skladem
Kód:
F53975
29 Kč
Bílá čokoládová srdíčka plněná hořkou čokoládou
Skladem
Kód:
CRI241077
35 Kč
Karamelová rýže Doretta křupavá dekorace na dorty a dezerty
Skladem
Kód:
01990156
38 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
206
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Malá cukrová srdíčka 30ks FunCakes F50875
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
2,17 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50875
Malinovo-lékořicový fudge posyp 40 g
Skladem
25 Kč
Do košíku
Kód:
60375
Novinka
Marmaid Love zdobení 17391
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17391
Medley Frosty cukrové zdobení FunCakes 65 g F51375
Skladem
72 Kč
Měrná cena:
110,77 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51375
Metalické cukrové zdobení Pretty Sweet Medley F51440
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
121,54 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51440
Micro Marshmallows FunCakes 50 g – cukrářská dekorace F51105
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
138 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51105
Mimosa Mix cukrové kuličky FunCakes 40 g F54055
Skladem
29 Kč
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F54055
Mimosa růžová cukrové zdobení 40g F54045
Skladem
29 Kč
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F54045
Novinka
Mini Me cukrové zdobení FunCakes 40g
Skladem
29 Kč
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51960
Mini růžová cukrová srdíčka 80 g 17169
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17169
Mini vločky mix cukrové zdobení FunCakes 50 g F52070
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
158 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F52070
Novinka
Modré cukrové perly 3 mm Cake-Masters 50 g 13654
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
130 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
13654
Modré cukrové tyčinky 40 g – cukrářské zdobení
Skladem
20 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO20M
Modré sněhové pusinky 40 g – mini dekorace na dorty a dezerty
Skladem
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
FL258292-05
Modrý dekorační cukr 80 g – cukrové krystalky F53025
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53025
Novinka
Modrý křupavý posyp Blue Crunch 40 g
Skladem
25 Kč
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
DEK000397
Modrý máček cukrový posyp na dorty a dezerty AMO26
Skladem
20 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AMO26
Modrý mix cukrového zdobení FunCakes 70 g F53295
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
107,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53295
Mrkvičky 16ks cukrová dekorace F50130
Skladem
68 Kč
Měrná cena:
4,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50130
Oranžový cukrový mix FunCakes 70 g F53280
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
107,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53280
Ovocný mix lékořice 100 g – barevné cukrovinky na dorty a cupcakes
Skladem
39 Kč
Do košíku
Kód:
3-LOM-20/100
Pastelové cukrové perličky FunCakes 40 g na cake pops F53945
Skladem
29 Kč
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F53945
Pastelové mini perličky 80g F51630
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
81,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F51630
Pink Pearl cukrové perličky růžové 2–4 mm 80 g 17176
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
17176
Pistáciový crumble 100g
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
0,75 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
AE31AF
Novinka
Podzimní cukrové dekorace na dort FunCakes 8 ks F50905
Skladem
92 Kč
Měrná cena:
11,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50905
Praskající křupinky do čokolády a náplní 10472
Skladem
55 Kč
Měrná cena:
275 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10472
Princezny cukrová dekorace FunCakes 8 ks F50710
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
11,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50710
Ptáčci cukrová dekorace F50150
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
4,69 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
F50150
Růžová čokoládová srdíčka 60 g dekorace s hořkou čokoládou
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
58,33 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
CRI241078
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 7.
1
5
7
206
položek celkem
Nahoru