Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Pralinky
Malé košíčky na pralinky
Náplně do pralinek
Pomůcky na výrobu pralinek
Čokoláda na pralinky
Formičky na pralinky
Nejprodávanější
Caravella Pomeranč náplň 250g
Skladem
Kód:
AX52GF
65 Kč
Lotus Biscoff krém Smooth 250 g – sušenková náplň do dortů a dezertů
Skladem
Kód:
NAP000273
75 Kč
Kávová náplň Caravella Gran Caffé 250 g
Skladem
Kód:
AX52FW
89 Kč
Mango Krispies křupavé mango kousky do pralinek a čokolády
Skladem
Kód:
10859
60 Kč
Slaný karamel – hotová náplň 500 g
Skladem
Kód:
S150001
119 Kč
Pistáciová čokoládová poleva na nanuky Ricopertura 250 g
Skladem
Kód:
AX43HF
96 Kč
Tmavý lískooříškový nugát 100 g – cukrářská náplň
Skladem
Kód:
20200800CZ3
68 Kč
Citrusové krispies křupavé kousky do pralinek, čokolády 13787
Skladem
Kód:
13787
66 Kč
Kandované lístky máty jedlá dekorace na dorty a dezerty 11058
Skladem
Kód:
11058
62 Kč
Třešně Krispies křupavé třešňové kousky 10471
Skladem
Kód:
10471
59 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
108
položek celkem
Výpis produktů
Maracuja krispies do pralinek a dezertů 20 g
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
345 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10860
Mléčná belgická čokoláda Arabesque Lait 34 % – 500 g
Skladem
250 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
5757228
Mořské plody plastová forma na čokoládu 03-0-0089
Skladem
72 Kč
Do košíku
Kód:
03-0-0089
NOCCIOLATA BIANCA krém k plnění 200g
Skladem
62 Kč
Měrná cena:
31 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
01010708
Nusante lískooříškovo-kakaový krém 500 g
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
13,80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
04MM001
Obdélníková mřížka na chladnutí korpusu 03-3136
Skladem
155 Kč
Do košíku
Kód:
03-3136
Obdelníková mřížka na chladnutí korpusů P10578
Skladem
169 Kč
Do košíku
Kód:
P10578
Papírové košíčky 150ks na pralinky Wreath-1
Skladem
99 Kč
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
WREATH-1
Papírové košíčky 150ks na pralinky Wreath-2
Skladem
99 Kč
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
WREATH-2
Pečící plech s mřížkou na zdobení Wilton 03-0-0080
Skladem
299 Kč
Do košíku
Kód:
03-0-0080
Pistáciová čokoládová poleva na nanuky Ricopertura 250 g
Skladem
96 Kč
Měrná cena:
38,40 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AX43HF
Pistáciová náplň Caravella 250g
Skladem
105 Kč
Měrná cena:
42 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AX52DD
Pražené lískové ořechy ochucovací pasta Master Martini 200g
Skladem
129 Kč
Měrná cena:
64,50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AY00CK
Průhledné čtvercové krabičky PUDP41-099
Skladem
115 Kč
Měrná cena:
11,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
PUDP41-099
Rubínová čokoláda Callebaut RB2 32,8 % – 500 g
Skladem
490 Kč
Měrná cena:
98 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
43193
Novinka
SIL-18 silikonová forma na pralinky
Skladem
169 Kč
Do košíku
Kód:
SIL-18
Novinka
Silikonová forma zajíc na pečení, čokoládu a dezerty 151746
Skladem
119 Kč
Do košíku
Kód:
151746
Novinka
Skládací 3 patrový stojan Wilton 03-0-0058
Skladem
269 Kč
Do košíku
Kód:
03-0-0058
Skořicové hvězdičky silikonová forma Sil-9
Skladem
210 Kč
Do košíku
Kód:
SIL-9
Skořicové křupinky 100 g na pečení a zdobení
Skladem
58 Kč
Měrná cena:
5,80 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
19070
Slaný karamel – hotová náplň 500 g
Skladem
119 Kč
Měrná cena:
23,80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
S150001
Novinka
Sněhulák a vločky cukrářské košíčky P-818
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-818
Novinka
Sněhulák košíčky na pralinky 150ks P-600
Skladem
99 Kč
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-600
Novinka
Sob malé cukrářské košíčky P-827
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-827
Novinka
Spirála košíčky na pralinky P-833
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-833
Novinka
Srdíčka košíčky na pralinky P-832
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-832
Novinka
Strom vánoční košíčky na pralinky P-601
Skladem
99 Kč
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-601
Novinka
Stříbrné malé košíčky 160ks 02-0-0692
Skladem
109 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
02-0-0692
Tmavá čokoláda 58 % IRCA Reno Concerto 500 g
Skladem
269 Kč
Měrná cena:
53,80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
5498666
Tmavá čokoláda Arabesque Noir 58 % 500 g
Skladem
305 Kč
Měrná cena:
61 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
5757175
Ovládací prvky výpisu
Načíst 18 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
108
položek celkem
Nahoru