Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Pralinky
Malé košíčky na pralinky
Náplně do pralinek
Pomůcky na výrobu pralinek
Čokoláda na pralinky
Formičky na pralinky
Nejprodávanější
Caravella Pomeranč náplň 250g
Skladem
Kód:
AX52GF
65 Kč
Lotus Biscoff krém Smooth 250 g – sušenková náplň do dortů a dezertů
Skladem
Kód:
NAP000273
75 Kč
Kávová náplň Caravella Gran Caffé 250 g
Skladem
Kód:
AX52FW
89 Kč
Mango Krispies křupavé mango kousky do pralinek a čokolády
Skladem
Kód:
10859
60 Kč
Slaný karamel – hotová náplň 500 g
Skladem
Kód:
S150001
119 Kč
Pistáciová čokoládová poleva na nanuky Ricopertura 250 g
Skladem
Kód:
AX43HF
96 Kč
Tmavý lískooříškový nugát 100 g – cukrářská náplň
Skladem
Kód:
20200800CZ3
68 Kč
Citrusové krispies křupavé kousky do pralinek, čokolády 13787
Skladem
Kód:
13787
66 Kč
Kandované lístky máty jedlá dekorace na dorty a dezerty 11058
Skladem
Kód:
11058
62 Kč
Třešně Krispies křupavé třešňové kousky 10471
Skladem
Kód:
10471
59 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
108
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Hliníkové košíčky na pralinky stříbrné P-911
Skladem
44 Kč
Měrná cena:
0,88 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-911
Novinka
Hliníkové košíčky na pralinky stříbrno-modré P-901
Skladem
44 Kč
Měrná cena:
0,88 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-901
Hliníkové košíčky zeleno-stříbrné P-908
Skladem
44 Kč
Měrná cena:
0,88 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-908
Hořká čokoláda 72 % RENO CONCERTO IRCA 500 g
Skladem
255 Kč
Měrná cena:
51 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
46649
Jahodové krispies křupavé kousky do pralinek, čokolády 10467
Skladem
57 Kč
Měrná cena:
285 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10467
Jednorožec malé cukrářské košíčky 50ks P-813
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-813
Kakaová náplň Caravella Kakao Master Martini 250g
Skladem
93 Kč
Měrná cena:
37,20 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AX52CB
Kandované kvítky levandule 20 g dekorace na dorty a dezerty 10909
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
29,50 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
10909
Kandované lístky máty jedlá dekorace na dorty a dezerty 11058
Skladem
62 Kč
Měrná cena:
310 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
11058
Novinka
Karamelová náplň Caravella 250 g
Skladem
69 Kč
Měrná cena:
27,60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
XSAX0875
Karamelová náplň do pralinek TOFFEE d´or Caramel 500 g
Skladem
175 Kč
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
01030385
Kávová náplň Caravella Gran Caffé 250 g
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
35,60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AX52FW
Kokosovo-mandlová náplň do pralinek Brunella Crok Cocowafello 250 g
Skladem
109 Kč
Měrná cena:
43,60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AE37PL
Novinka
Košíčky Arabesque 100ks 11618
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
0,59 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
11618
Košíčky na pralinky srdce a muffin P-820
Skladem
32 Kč
Měrná cena:
0,64 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-820
Novinka
Košíčky Violet na pralinky 100 ks 12536
Skladem
60 Kč
Měrná cena:
0,60 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
12536
Novinka
Košíčky zlaté mini 60ks 10511
Skladem
62 Kč
Měrná cena:
1,03 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
10511
Novinka
Krabička na pralinky Chocolatier CBOX-138
Skladem
23 Kč
Do košíku
Kód:
CBOX-138
Kraftové malé košíčky na pralinky P-823
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-823
Křupavá lískooříšková náplň do pralinek Brunella Crok Conquistador
Skladem
115 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AX43NI
Novinka
Křupavá náplň z bílé čokolády Caravella Crunch 250g
Skladem
89 Kč
Měrná cena:
35,60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
AX52GO
Lahvičky – silikonová forma na čokoládu a bonbony, 15 ks 2115-3844
Skladem
199 Kč
Do košíku
Kód:
2115-3844
Lebky polykarbonátová forma na čokoládu 24 ks 03-0-0102
Skladem
72 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
03-0-0102
Levandule malé cukrářské košíčky P-812
Skladem
32 Kč
Měrná cena:
0,64 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-812
Novinka
Lotus Biscoff krém Smooth 250 g – sušenková náplň do dortů a dezertů
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
30 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
NAP000273
Novinka
Malé košíčky na pralinky 150ks P-702
Skladem
102 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-702
Novinka
Malé pastelové košíčky PME BC721
Skladem
69 Kč
Do košíku
Kód:
BC721
Malé velikonoční košíčky P-700
Skladem
102 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-700
Malinové krispies do pralinek a čokolády 20 g 10468
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
295 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10468
Mango Krispies křupavé mango kousky do pralinek a čokolády
Skladem
60 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10859
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 4.
1
2
4
108
položek celkem
Nahoru