Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Pralinky
Malé košíčky na pralinky
Náplně do pralinek
Pomůcky na výrobu pralinek
Čokoláda na pralinky
Formičky na pralinky
Nejprodávanější
Caravella Pomeranč náplň 250g
Skladem
Kód:
AX52GF
65 Kč
Lotus Biscoff krém Smooth 250 g – sušenková náplň do dortů a dezertů
Skladem
Kód:
NAP000273
75 Kč
Kávová náplň Caravella Gran Caffé 250 g
Skladem
Kód:
AX52FW
89 Kč
Mango Krispies křupavé mango kousky do pralinek a čokolády
Skladem
Kód:
10859
60 Kč
Slaný karamel – hotová náplň 500 g
Skladem
Kód:
S150001
119 Kč
Pistáciová čokoládová poleva na nanuky Ricopertura 250 g
Skladem
Kód:
AX43HF
96 Kč
Tmavý lískooříškový nugát 100 g – cukrářská náplň
Skladem
Kód:
20200800CZ3
68 Kč
Citrusové krispies křupavé kousky do pralinek, čokolády 13787
Skladem
Kód:
13787
66 Kč
Kandované lístky máty jedlá dekorace na dorty a dezerty 11058
Skladem
Kód:
11058
62 Kč
Třešně Krispies křupavé třešňové kousky 10471
Skladem
Kód:
10471
59 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
108
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Tmavý lískooříškový nugát 100 g – cukrářská náplň
Skladem
68 Kč
Měrná cena:
6,80 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
20200800CZ3
Novinka
Třešně Krispies křupavé třešňové kousky 10471
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
295 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
10471
Novinka
Valentýnské malé košíčky 150ks P-701
Skladem
102 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-701
Novinka
Vánoční cukrářské košíčky na pralinky P-819
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-819
Novinka
VÁNOČNÍ CUKROVÍ malé košíčky P-828
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-828
Novinka
Vánoční košíčky na pralinky P-801
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-801
Vánoční košíčky na pralinky P-803
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-803
Vánoční košíčky na pralinky P-816
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-816
Vánoční košíčky na pralinky P-817
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-817
Velikonoční košíčky na pralinky P-830
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-830
Velikonoční košíčky na pralinky P-831
Skladem
35 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-831
Velikonoční malé košíčky na pralinky P-821
Skladem
32 Kč
Měrná cena:
0,64 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
P-821
Velikonoční mini cukrářské košíčky 100ks 415-1107
Skladem
52 Kč
Měrná cena:
0,52 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
415-1107
Zlatá belgická čokoláda Callebaut Gold 30,4 % – 2,5 kg
Skladem
2 255 Kč
Měrná cena:
90,20 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
CB555257
Zlatá belgická čokoláda Callebaut Gold 30,4 % – 500 g
Skladem
475 Kč
Měrná cena:
95 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
42917
Zlaté čokoládové vločky CakeMasters 100 g 10654
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
5,90 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
10654
Novinka
Zlaté košíčky na muffiny 160ks 02-0-0690
Skladem
109 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
02-0-0690
Novinka
Žluté malé košíčky na pralinky 12533
Skladem
59 Kč
Měrná cena:
0,59 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
12533
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 4.
1
4
108
položek celkem
Nahoru