Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
775279920
info@eshop-lilie.cz
VOP
Blog
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Doprava
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Potravinářské barvy
Halloween – pečení a zdobení
Cukrářské hmoty
Suroviny na dorty a zákusky
Podložky, tácy a krajky
Posypy a zdobení
Vykrajovátka na perníčky
Dortové formy na pečení
Dortové svíčky, fontány a dekorace
Výprodej
Plastové kelímky
Bezlepkové potraviny
Dortové krabice
Čokoláda a potřeby na čokoládu
Cukrářské košíčky
Cukrářské špičky a sáčky
Formičky na pečení
Pralinky
Svatba
Jedlý papír a fondánové listy
Párty doplňky
Poslední šance
Velikonoce
Vánoce
Valentýn
Čarodějnice
Vypichovače na cukrářské hmoty
Pomůcky na cukrářské hmoty
Silikony na cukrářské hmoty
Silikonové formy a formičky
Floristické pásky a drátky
Květinové pestíky na cukrové květy
Dárkové poukazy
Jedlá krajka
Airbrush
Kuchyňské potřeby
Kleště na marcipán
Výprodej
Přihlášení
Více
Domů
/
Potravinářské barvy
Přírodní barviva
Běloba
Gelové potravinářské barvy
Prachové potravinářské barvy
Třpytivé a lesklé barvy
Barvy, fixy a štětce na malování
Potravinářské barvy ve spreji
Jedlé zlato a stříbro
Barvy na čokoládu
Nejprodávanější
Červená gelová barva Wilton 28,3 g
Skladem
Kód:
04-0-0036
65 Kč
Černý oboustranný cukrářský fix Rainbow Dust 0,5 a 2,5 mm
Skladem
Kód:
RBD8470
95 Kč
Jedlé mini zlaté flitry 10688
Skladem
Kód:
10688
109 Kč
Zlatá třpytivá prachová barva CakeMasters 5 g 18202
Skladem
Kód:
18202
89 Kč
Jedlé zlato 24 karátů Sugarflair Gold Leaf 8 × 8 cm
Skladem
Kód:
G101
189 Kč
Černá gelová potravinářská barva Wilton
Skladem
Kód:
04-0-0037
65 Kč
Vánoční červená gelová barva Wilton 28,3 g
Skladem
Kód:
04-0-0042
65 Kč
Třpytivá barva tmavě stříbrná Sugarflair 10 g
Skladem
Kód:
E605
155 Kč
Hnědá prachová barva Milk Chocolate F45270
Skladem
Kód:
F45270
75 Kč
Jedlé zlaté mini hvězdičky 3 mm – pravé zlato E175, 10690
Skladem
Kód:
10690
95 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
227
položek celkem
Výpis produktů
Královská modrá gelová barva FunCakes 30 g F44135
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
250 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F44135
Královská modrá gelová barva Wilton 28,3 g
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
229,68 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
04-0-0035
Královsky modrá gelová barva FunCakes 30 g F45050
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
216,67 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F45050
Novinka
Královsky modrý oboustranný jedlý fix Rainbow Dust
Skladem
90 Kč
Měrná cena:
18 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
RD3340
Krémová broskvová gelová barva Wilton 04-0-0041
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
229,68 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
04-0-0041
Krémová gelová barva Sugarflair Cream 25 g
Skladem
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
B102
Krémová prachová potravinářská barva Sugarflair 7 ml
Skladem
80 Kč
Měrná cena:
11,43 Kč / 1 ml
Do košíku
Kód:
D103
Leaf Green gelová barva FunCakes 30 g – lístkově zelená F45065
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
216,67 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F45065
Leaf Green gelová barva RBD7244
Skladem
94 Kč
Měrná cena:
376 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
RBD7244
Lesní zelená pastovitá gelová barva 11699
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
30 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
11699
Levandulová prachová barva FunCakes 5 g F45245
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
15 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
F45245
Limetkově zelená gelová barva 25 g 11701
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
11701
Lístkově zelená gelová barva Wilton
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
229,68 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
04-0-0047
Lístkově zelený jedlý fix Fractal Colors 1,3 g
Skladem
97 Kč
Měrná cena:
74,62 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
6209
Lístkově zelený oboustranný potravinářský fix Rainbow Dust
Skladem
90 Kč
Měrná cena:
18 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
RD3029
Living Coral korálová gelová potravinářská barva
Skladem
86 Kč
Měrná cena:
344 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
A149
Lyofilizované jahody celé 25 g – mrazem sušené jahody bez cukru
Skladem
79 Kč
Měrná cena:
316 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
3-JCL-10/25
Lyofilizované jahody plátky 35 g – 100% mrazem sušené jahody bez cukru
Skladem
85 Kč
Měrná cena:
242,86 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
3-JLP-10/35
Novinka
Malinová gelová barva RBD7336
Skladem
94 Kč
Měrná cena:
3,76 Kč / 1 g
Do košíku
Kód:
RBD7336
Mandarinková prachová barva Sugarflair 7 ml
Skladem
80 Kč
Měrná cena:
11,43 Kč / 1 ml
Do košíku
Kód:
D109
Novinka
Mangový ovocný prášek 100 g – do krémů, dezertů a na zdobení
Skladem
139 Kč
Měrná cena:
13,90 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
19023
Maroon Red vínově červená gelová barva PME 25 g PC1060
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
260 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
PC1060
Mátově zelená gelová barva FunCakes 30 g F44180
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
250 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
F44180
Matt Black černá prachová barva Sugarflair
Skladem
92 Kč
Měrná cena:
184 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
D1057
Měděně hnědá barva na malování fondánu CakeMasters 12219
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
37,50 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
12219
Mechově zelená gelová barva Wilton 28,3 g
Skladem
65 Kč
Měrná cena:
229,68 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
04-0-0049
Meruňková gelová potravinářská barva 11686
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
30 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
11686
Meruňková pastelová gelová barva Sugarflair 25 g
Skladem
86 Kč
Měrná cena:
344 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
A312
Meruňková prachová potravinářská barva Sugarflair 7 ml
Skladem
80 Kč
Měrná cena:
11,43 Kč / 1 ml
Do košíku
Kód:
D111
Modrá prachová barva na čokoládu Cake Masters 7 g 18065
Skladem
75 Kč
Měrná cena:
107,14 Kč / 10 g
Do košíku
Kód:
18065
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 8.
1
4
8
227
položek celkem
Nahoru